Бренд Orbit Baby

– світовий лідер у виробництві революційних колясок і аксесуарів для дітей!

 

Компанія Orbit Baby була заснована в 2004 році двома студентами Стенфордського Університету з метою створити найбезпечнішу і найбільш інноваційну дитячу коляску.

Система для подорожей Orbit Baby G5 Travel System стала новим еталоном, заснована на вишуканому дизайні, розкоші і інноваціях!

Відмінною особливістю Orbit Baby є запатентована інноваційна система установки і кріплення модулів SmartHub ™, яка в поєднанні з технологією 3D Rotation ™ дозволяє обертати модулі на 360 °.

Впроваджуючи нові технології в розробку бренд Orbit Baby поклав початок нового погляду на сімейні подорожі і нового способу для немовлят пізнавати світ.

При створенні колясок Orbit Baby використовується 12 патентів, які забезпечують в першу чергу високий рівень безпеки дитини і комфорт для батьків.

 

Якість, безпека та надійність

Ми інвестуємо в наші технології, продукти і матеріали, постійно прагнемо до виключних характеристик. Всі наші продукти проходять ретельні випробування, це гарантія того, що їх якість, безпека і надійність перевищують галузеві стандарти. Ми використовуємо тільки безпечні і нетоксичні матеріали. А наші текстильні вироби мають сертифікацію OekoTex ™,  як гарантія того, що вони не містять пестицидів, токсичних хімікатів, барвників та інших елементів, які можуть бути шкідливими для Вас, Вашої дитини і навколишнього середовища. Ми пишаємося тим, що використовуємо високоякісні матеріали, такі як рами з анодованого алюмінію, міцні і надійні ремені безпеки, високотехнологічні тканини і високоякісні надійні колеса.