ORBIT BABY

Досліджуйте світ на 360 градусів

 

«Я знаходжу натхнення в прекрасно збудованих об'єктах, таких як скульптура і архітектура.»

Bryan White

Chief Design Officer

 

ІСТОРІЯ ORBIT BABY

Від ідеї до найвищого рівня розкішних сімейних подорожей

 

2004

Обертання на 360 °

Впроваджуючи нові технології в коляски випускники Стенфордського університету Брайан Уайт і Джозеф Хей розробили SmartHub ™ і поклали початок нового погляду на сімейні подорожі і нового способу для немовлят пізнавати світ.

2006

Запуск першої системи для подорожей Orbit Baby Travel System G1

Завдяки новим патентам, технологіям і прагненню розробляти найбільш інноваційні, універсальні і безпечні дитячі товари, з'явилися елегантна коляска, автокрісло і люлька, побудовані на основі SmartHub ™. Це свіжий підхід до подорожей і початок способу життя Orbit Baby.

2009

Orbit Baby Travel System G2

Впровадження преміальної системи Quadshock ™, яка забезпечує поглинання ударів і плавність ходу на будь-якій поверхні.

2011

Об'єднання зусиль

Orbit Baby стає частиною компанії ErgoBaby, що забезпечило нові ресурси для подальшого розвитку і впізнаваності бренду.

2014

Orbit Baby Travel System G3

Розроблена в Каліфорнії всесвітньо відомим дизайнером IDEO.  Додаткова маневреність, нові функції і дизайн. Колір як новий рівень індивідуалізації.

2016

Нове партнерство

Бренд Orbit Baby був придбаний Safian Group зі штаб-квартирою в Південній Корее. Дотримуючись місії засновників бренду Safian Group вклала значні ресурси в удосконалення продуктів Orbit Baby. Нові дослідження, увага до дизайну і прагнення до найвищої якості привели до розробки системи подорожей Orbit Baby Travel G5.

2019

Офіційний запуск Orbit Baby  G5

Safian Group стала партнером Orbit Global, Inc., каліфорнійської інвестиційної, торгівельної та дистриб'юторської компанії, власником якої є ветеран дитячої індустрії Брейден Джонс. В рамках Safian і Orbit Global, Inc. продукти Orbit Baby були удосконалені та створена найкраща система подорожей, заснована на вишуканому дизайні, розкоші і інноваціях.

2020

Запуск Orbit Baby G5 в Європі

Safian Group стала партнером компанії Dolo і представила модель G5 на Європейському ринку. Ще один крок в успішній історії бренду Orbit Baby.

2021

Запуск Orbit Baby G5 в Україні

нова сторінка в історії Orbit Baby.